سئو

ابزارسنجش جهت برآورد انجام سئو

وسیله امتحان جهت برآورد انجام چیه؟ اگه شما دارای سایتی هستین و یا کارشناس و متخصص انجام هستین شاید علاقه مند باشین تا بدونین چه مقدار اصول انجام رو رعایت کردین، در این حالت شما نیازمند ابزارهایی جهت امتحان مقدار و انجام بهینه سازی اون هستین. یکی از این موارد، سایتای آنلاین جهت کمک به این زمینه س تا با به کار گیری اونا بتونین مقدار رو به شکل عددی سبک سنگین کنین. وسایل امتحان جهت برآورد وسیله امتحان می تونه هم در آمایش سایت اولیه و هم در مراحل کار و اتمام اون به شما کمک زیادی در انجام کنه. بعضی از وسایل آنلاین مجانی و یه سریای دیگه با پرداخت پول این کار رو واسه شما انجام میدن. که در ادامه به نمونه هایی از وسیله ها جهت امتحان می پردازیم.

نمونه هایی از وسیله امتحان سئو سایت

سایتای آنلاین زیادی هست که هر یک عددی رو به عنوان متریک در نظر گرفتن. با به کار گیری این سایتا میشه مقایسه درست و خوبی از وضعیت داشت و براساس میزانای متریک تعیین شده عددی رو واسه اندازه به نمایش گذاشت. الکسا از جمله سایت هاییه که اندازه ترافیک سایت شما رو مورد بررسی قرار داده نشون میده، در این سایت علاوه بر ترافیک موارد دیگری چون کلمات کلیدی که در گوگل بیشترین استفاده رو داره، مقدار بک لینک و مقدار نمایش اونا در گوگل سبک و سنگین میکنه و می تونه به عنوان یکی ازنمونهای وسیله امتحان خوب منظور شده و بررسیای جور واجور رو با به کار گیری اون برآورد کرد.

بک لینک

سایت مجستیکmajestic هم یکی دیگه از نمونه های وسیله امتحان اندازه انجام هستش. با به کار گیری اون می تونین بررسی خوبی از سایت داشته باشیم و تعداد بک لینکا، تعداد follow , no follow، مقدار لینکای حذف شده سایتا، تعداد دامنه های بک لینکا رو مورد امتحان قرار داد. این موارد می تونه به عنوان ملاک خوبی جهت امتحان سایت باشه.
سایت ahrefs: این سایت هم یکی دیگه سایتای آنلاین و محبوب با امکانات و خدمات پیشرفته در مورد امتحان هستش که با به کار گیری اون میشه در انجام عملیات و خیلی اطلاعات بدست آورد.