سئو و دیجیتال مارکتینگ

۷- ایده های تولید خلاق سرب که کار می کنند

در دنیایی که دیجیتال حاکم بر عالی است ، هنر تولید سرب برای هر برند ، کسب و کار یا سازمانی ضروری است.

دیجیتال

مصرف کننده آنلاین آنلاین مستعد ابتلا به پلاک های بازاریابی ارزان نیست ، بنابراین باعث جلب علاقه مشتری ، جمع آوری داده های ارزشمند ، تشویق وفاداری و در نهایت ، فروش بیشتر می شود ، دانستن اینکه چگونه می تواند منجر به تولید مثبت شود ، شما را برای هر سازمان تجاری فوق العاده مفید خواهد کرد.

۶۶ درصد از بازاریان با صرف شش هفته در هفته ، مزایای تولید سرب را از طریق رسانه های اجتماعی می بینند – و این فقط یک کانال است.

اگر استراتژی های فعلی تولید سرب شما نتایج مورد نظر را ارائه نمی دهند و مدتی است که به دیواره ضرب المثل ضربه زده اید ، در اینجا هفت ایده خلاق وجود دارد که همه چیز را تغییر خواهد داد …

یک فیلم محصول تولید کنید

فیلم های توضیح دهنده محصول توانایی تولید سرب با نرخ حداکثر ۳۳٪ را دارند – و از آنجا که ۶۵٪ از ما یادگیرنده تصویری هستیم ، فیلم ها روشی فوق العاده با ارزش برای تعامل با بخش بزرگی از چشم اندازها ارائه می دهند.

این نوع فیلم ها تا زمانی که به خوبی ویرایش نشده باشند و دارای ارزش پیشنهادی باشند ، در خدمت هدفشان باشند ، نیازی به بودجه یا پیچیده ندارند. سیستم عامل هایی مانند Animoto برای تولید فیلم های عالی و بدون تجربه ویرایش قبلی ایده آل هستند.

سعی کنید گزینه های کمتری ارائه دهید

مطابق نظریه ای به نام قانون هیک ، انتخاب های کمتر باعث سردرگمی کمتری می شوند – و سردرگمی کمتری منجر به ایجاد نتایج بیشتر می شود.

با ارائه گزینه های کمتر مشتری احتمالی ، آنها به جای اینکه خود را با شک و تردید پر کنند و از صفحه وب شما پرهیز کنند ، تصمیم گیری آگاهانه می کنند و اقدامی می کنند.

اگر مشغول اجرای یک کمپین هستید ، به جای ارائه تعدادی از گزینه های ممکن ، یک گزینه روشنی را بر اساس فراخوان مورد نظر برای اقدام ارائه کنید و در پایان ، به احتمال زیاد نرخ تبدیل خود را تا ۲۵٪ افزایش می دهید.

این صفحه ثبت نام و دریافت ایمیل با وضوح مشخص از مارک عجیب و غریب Nerd Fitness نمونه خوبی برای رسیدن مستقیم به نقطه و گرفتن نتیجه در فرایند است …

مسابقه را کنار هم بگذارید

کسب اطلاعات تماس با مشتری بالقوه برای تولید موفق سرب ضروری است. یک روش ساده ، خلاقانه و تعاملی که می توانید این کار را انجام دهید این است که یک مسابقه را بر اساس موضوع مربوطه تهیه کنید.

با درخواست اطلاعات تماس با سرب بالقوه ، شما اساساً با ارائه یک روش جالب برای به دست آوردن اطلاعات ارزشمند و آزمایش دانش آنها ، به آنها پیشنهاد می کنید.

نه تنها این بلکه اگر مسابقه شما یک تجربه ارزشمند را اثبات کرد ، یک رهبری احتمالاً آن را با دوستان و آشنایان خود در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد ، بنابراین ، باعث افزایش سطح آن می شود.

این مسابقه از Biolite Energy بسیار خلاقانه است و یک سرمایه مثمر ثمر برای ابتکاری تولید سرب شرکت است.

در مورد صفحه خود مجدداً مرور کنید

در مورد صفحه شرکت شما ممکن است چیزی متفاوت مانند “آنچه ما انجام می دهیم” یا “دیدار با تیم” بنامیم ، اما با وجود نحوه بسته بندی ، باید یک هدف اصلی را داشته باشد: تولید سرب.

بسیاری از مردم از این واقعیت غافل می شوند ، اما این درست است ، و اگر صفحه مورد نظر شما لخت ، متناقض یا ضعیف است ، یک ترفند از دست می دهید.

با بهینه سازی صفحه خود ، یکی از نقاط اصلی اتصال خود را برای مشتریان تقویت خواهید کرد و به تقویت تلاش های نسل سرب خود کمک خواهید کرد. شما می توانید این کار را توسط:

   

 • شامل گزاره ارزش کاملاً مشخص در عنوان شما
 •  

 • کپی کردن نسخه های کوچکتر و قابل هضم تر
 •  

 • با یک تماس قانع کننده به عمل خاتمه دهید
 •  

 • شامل تصویری چشمگیر یا گرافیکی که زیاد شلوغ نباشد

این اقدامات را انجام دهید و به هیچ وجه شروع به مشاهده نتایج خواهید کرد.

یک دوره ایمیل ایجاد کنید

فرقی نمی کند شما کجا هستید یا نقش شما در طیف بازاریابی دیجیتال قرار دارد ، یادگیری مداوم آنلاین ضروری است.

با ارائه چشم اندازهای بالقوه یک دوره ارزشمند مبتنی بر ایمیل ، شما اساساً آموزش رایگان در اختیار آنها قرار می دهید – چیزی که باعث می شود بسیاری از مشتریان منجر به این کار شوند. این تکنیک مخصوصاً برای مباحث طاقچه یا خصوصاً عمیق کار می کند.

نمونه ای درخشان از این نوع استراتژی تولید سرب از بافر است ، که در ازای انتخاب یک مشتری ، ۲۵ استراتژی رسانه های اجتماعی را برای مدت ۲۵ روز در اختیار شما قرار می دهد …

از بستر انتشارات لینکدین استفاده کنید

براساس یک مطالعه اخیر ، در حال حاضر ۴۶۰ میلیون کاربر لینکدین در سراسر جهان وجود دارد – این تعداد زیاد منجر به احتمالات ذهن است..

پلتفرم جدید نشر لینکدین هنوز به اندازه دوستداران Facebook و Medium اشباع نشده است ، به این معنی که جلب توجه و کاهش سروصدا آسانتر است. علاوه بر این ، نرخ تبدیل بازدید کننده به سرب لینکدین از توئیتر و فیس بوک فراتر می رود. همچنین از دیگر شبکه های اجتماعی رقیب برای تولید سرب پیشی می گیرد.

مقالات قانع کننده ایجاد کنید ، اخبار را به اشتراک بگذارید ، بینش خود را منتشر کنید ، و مطالب دیگری را که احساس می کنید برای مخاطب هدف شما ارزشمند باشد و ارسال آن از طریق شبکه لینکدین خود شروع کنید. اگر چنین نکنید ، مطمئناً در مسیرهای ارزشمند از دست می دهید.

استفاده از Quora را شروع کنید

Quora یک سؤال عمومی و پاسخی است که محبوبیت آن در سالهای اخیر افزایش یافته است.

اگر به دنبال این هستید که خود را در معرض هدایت بالقوه قرار دهید و آنها را با دانش معتبر خود خیره کنید ، ایجاد یک حساب Quora و پیوستن به مکالمه بسیار مهم است.

این پلتفرم به شما امکان می دهد نمایه ای با Backlink به وب سایت یا صفحه فرود خود ایجاد کنید ، که این باعث می شود پاسخ دادن به سؤال ها وسیله ای مفید برای گرفتن مستقیم در معرض سر راههایی باشد که در مورد راه حل شما سوال می کنند. علاوه بر این ، عملکرد جستجوی متن کامل Quora به شما قدرت می دهد سریع و آسان به جستجوی هر اصطلاح مرتبط با تجارت خود بپردازید.

Backlink

این خوراک Quora طعم و مزه چگونگی عملکرد Quora را می بخشد و نمونه هایی از شرکتهایی که با استفاده از سکو به موفقیت خود رسیده اند موفق شده است.

نسل سرب یک جانور قدرتمند و دارای دامنه بی پایان است. این ستون اصلی بازاریابی دیجیتال به طور صحیح و با استفاده از یک رویکرد ثابت و نوآورانه انجام شد ، می تواند باعث افزایش آگاهی از برند ، افزایش وفاداری مشتری و بهبود فروش در مقیاس عظیم شود.

اگر به دنبال بهبود مهارت های تولید سرب هستید و درک بیشتری از تکنیک های بازاریابی دیجیتال دارید ، آخرین دوره های آنلاین شناخته شده جهانی ما را بررسی کنید.

پست های مرتبط:

   

 • چگونه می توان با یک استراتژی بازاریابی مشتری محور موفقیت کرد!
   
 • چگونه مهارت های دیجیتال می توانند مزیت رقابتی به شما بدهند
 •  

 • راهنمای نهایی سئو: بهینه سازی و اثبات آینده وب سایت شما
 •  

 • راهنمای نهایی آسان به کارگیری آسان دیجیتال
 •  

 • سئو: چگونه می توان برای جستجوی صوتی بهینه سازی کرد