سئو

بخش عضویت در خبرنامه و ارسال نظرات در سایت

یکی از فعالیتای بسیار به درد بخور که پیشنهاد می شه وبمسترها بکنن اینه که واسه سایت خود خبرنامهای ایمیلی راه اندازی کنن. در این خبرنامها آخرین مطالب سایت، نتیجه های علمی مربوط به موضوع سایت، ابداعات و کشفیات جدید در مورد علمی مربوط به این موضوع و… نوشته می شن. کاربران زیاد توجهی به این خبرنامها ندارن و وقتی که در سایت مربوطه از اونا درخواست می شه که در این خبرنامه عضو شن، انا بدون توجه، از کنار این موضوع رد می شن. اگر عضویت در خبرنامها دلیل می شه که شما از آخرین اقادامات سایت با خبر شید و احتیاجی به بررسی هر روز سایت واسه بررسی اندازه به روزرسانی سایت نباشه.
از طرف دیگه یکی از کارایی که بهتره در هر سایتی انجام شه اینه که در آخر هر مقاله و یا هر محتوا، گزینه ای واسه ارسال نظرات به وسیله کاربران وجود داشته باشه تا هم از این روش اندازه مشارکت کاربران رو در سایت زیاد کنین و هم از نظرات اونا واسه پیشرفت سایت استفاده کنین.

خبرنامهای ایمیلی بسیار عالی و مهم هستن. اونا یه چشم انداز مقرون به صرفه واسه ایجاد روابط و حفظ رابطه منظم با مشتریان هستن. خبرنامهای ایمیلی سایت می تونن ساده یا پیچیده باشن. تحویل اونا در هر برنامه وقتی ممکن بوده و در هر نوع محتوای اطلاعاتی و یا تبلیغاتی تا یه سرگرمی ساده می تونه کاربرد داشته باشه پس بخش عضویت در خبرنامه سایت رو یادتون نره.
بدیش اینه بخش عضویت در خبرنامه سایت و اهمیت اون بیشتر از مکتبای تجاری ندیده گرفته شدن. عضویت در خبرنامهای ایمیلی راه میانبر بین سایت و رسانه های اجتماعیه. چون خبرنامهای ایمیلی جور واجور و جور واجور و هم اینکه تطبیق پذیر بوده و بخش مهمی از راه هدف دار موفقیت کلی یه برند هستن.

ابزارای ارسال نظرات در سایت یا وبلاگ

از دو وسیله زیر رو واسه افزایش فعالیت و دیدگاه گذاری کاربران در سایت استفاده کنین.